news

BWT Beijing wygrał 2015 Ringier Technology Innovation Award w Chinach za wysoką jasność 915 nm / 150 W dioda pompy

July 22, 2021

BWT Beijing otrzymał nagrodę Ringier Technology Innovation Award 2015 za moduł diod laserowych ze sprzężeniem światłowodowym 915 nm / 150 W podczas ceremonii wręczenia nagród, która odbyła się w hotelu Marriott Renaissance Shanghai Pudong w dniu 18 marca 2015 r.
 
Nagrody Ringier Technology Innovation Awards są uważane za najważniejsze nagrody w chińskim przemyśle laserowym, a program ma na celu zachęcanie, uznawanie i nagradzanie tych, którzy wprowadzili i opracowali nowy pomysł, metodologię, produkt lub technologię zwiększania wydajności produkcji, opłacalności, wygoda użytkownika, wydajność energetyczna i odpowiedzialność korporacyjna.
 
Wielokrotnie nagradzany moduł laserowy 915 nm oferuje moc wyjściową 150 W z włókna 105 μm, który ma doskonały rozkład wiązki, umożliwiając pompowanie laserów światłowodowych z domieszką Yb o wysokiej wydajności i optymalne zarządzanie temperaturą. Przyjmuje również opatentowany przez BWT proces modularyzacji w celu zapewnienia wysokiej jakości i wysokiej wydajności produkcji, aby zapewnić najbardziej efektywne kosztowo rozwiązanie dla producentów systemów laserów światłowodowych o dużej mocy.